TIRANE- Sërish probleme për pasagjerët që udhëtojnë me kompaninë ‘Blu Panorama’. Mësohet se që prej paradites së sotme, shumë prej tyre janë në pritje në aeroportin ‘Nënë Tereza’ për tu nisur drejt Milanos, në Itali.

Sipas pasagjerëve, fluturimi që ishte parashikuar të bëhen në orën 11:45 u shty për në 16:45, pa dhënë asnjë arsye. Prej disa ditësh kjo kompani ka pasur vonesa në orare, pa dhënë asnjë arsye.
(ed.me/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: