GRAMSH- Shembet një banesë në fshatin Gjere të Gramshit. Mësohet se shkak i shembjes së banesës, në pronësi të Hekur Çarçiut, ka ndodhur si pasojë e rrëshqitjes së tokës.

Sakaq, në vendin e ngjarjes ndodhen forcat të Shtabit të Emergjencave Civile. Në këtë shtëpi jetonin 6 anëtarë të një familje, çifti me 4 fëmijët.
(ed.me/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: