Paraqitja e re e Gisele Bündchen na kujtoi festat e fundvitit, por edhe Oscars. Modelja nga Brazili ishte pasditen e së hënës së 12 dhjetorit në vendlindje dhe mori pjesë në një event të markës së bizhuterive Vivara, ambasadore e së cilës është edhe ajo.

Nëna e dy fëmijëve dhe sipërmarrësja verboi me fustanin e saj të gjatë, të artë, i cili shfaqte një kravatë të veçantë në qafë dhe pjesë të prera në mes. Ajo e kompletoi look-un e saj me sandale me taka të larta në nuancën e fustanit dhe bizhuteri mbresëlënëse prej floriri. Ajo i mbante flokët në një topuz të lartë dhe e mbajti make-up-in e saj të lehtë me shkëlqime delikate.

Kjo ishte dalja e parë publike e Gisele që nga njoftimi për divorc nga bashkëshorti i saj prej 13 vitesh, Tom Brady. Çifti zyrtarisht paraqiti kërkesën për divorc më 28 tetor të vitit të kaluar, ndërsa lëshoi ​​një deklaratë në rrjetet sociale duke kërkuar respekt për sigurinë dhe qetësinë shpirtërore të fëmijëve të tyre.

  • foto galeri
  • foto galeri

Të dy u bënë çift në vitin 2006 dhe u martuan në vitin 2009. Ata kanë dy fëmijë së bashku, Benjamin dhe Vivian. Ky është një nga çiftet më të pasur të Hollivudit, me asetet e tyre që arrijnë në total rreth 750 milionë dollarë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb