Këto fotografi tregojnë shkatërrimin në një depo nafte në rajonin lindor të Ukrainës, Luhansk.

Ato u publikuan nga kreu i Administratës Shtetërore Rajonale të Luhanskut dhe pretendojnë se tregojnë pasojat e granatimeve të vendit në Lysychansk, shkruan BBC, transmeton “Bota sot”.

BBC nuk ka qenë në gjendje të verifikojë në mënyrë të pavarur këto foto.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb