SHKUP – Dasma e dy të rinjve në Shkup nuk ka shkuar ashtu siç duhet. Gjatë ceremonisë në lokal, dhëndri kapi mat në tualet nusen, duke kryer marrëdhënie seksuale me kumbarin e tij.

Dhëndri vrapoi menjëherë tek salla ku po zhvillohej dasma ku u tha mysafirëve se ceremonia u ndërpre, pasi nusja e re po e tradhtonte që ditën e parë.

Lajmi u bë i ditur nga njëra prej të ftuarave në dasmë, Slavica J, e cila rrëfeu se dhëndri dhe nusja ishin të nacionalitetit maqedonas.
(er.nu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb