DURRËS

Tre persona kanë mbetur të plagosur pas shpërthimit të një bombole gazi në Durrës. Sipas informacioneve paraprake nga policia, ngjarja ka ndodhur në orën 19:15, në Xhafzotaj.

Dyshohet si pasojë e shpërthimit e një bombole gazi në banesë, janë lënduar shtetasit Qefajet Musai, 60 vjeç, Bukurie Maksuti, 45 vjeçe dhe B. M., 17 vjeçe, banues në Xhafzotaj, Shijak, të cilët ndodhen nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb