TIRANA

Shpërthimi tek zona e NSHRAK në Tiranë ka mobilizuar Policinë e cila ka rrethuar tashmë urën ku ndodhi ngjarja dhe ka bllokuar qarkullimin e automjeteve aty ku ndodhi.

Janë ngritur disa pika kontrolli nga Policia teksa ngjarja dyshohet për atentat. I plagosuri është dërguar në spital dhe raportohet se ka ende shenja jete.

Ndërkohë mësohet se ka të lënduar të tjerë nga shpërthimi në radhët e kalimtarëve.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb