Protestuesit kanë zgjedhur sot parulla në anglisht për t’iu drejtuar liderëve europianë.

Me pankarta në duar ata kanë marshuar, teksa parullatpasqyrojnë realitetin e shqiptarëve. “Pyesni ku shkojnë fondet e BE”, thuhet në një parullë.

“Shqiptarët, popull i gomoneve. Edi Rama, njeriu charter”, thotë një tjetër.
“Zgjedhjet shqiptare në stilin stalinist: Rrëndësi ka kush numëron, jo kush voton”.
“Ne nuk duam të jemi një rrugëkalimi droge për kudo”.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: