Marrëdhënia e Einxhel me Arbrin duket se ka ndryshuar më shumë pas rikthimit të tij në shtëpi. Vetë të afërmit e Einxhel kanë publikuar dje një foto ku duket Arbri duke parë Einxhel të flejë gjumë.
“Natën e mirë pra. Urimi jonë, gjetçi një që ju shikon kështu kur flini”, është shkruar krah postimit.
Arbri dhe Einxhel kanë shkënbyer shumë përqafime, megjithatë kjo e fundit i ka kujtuar disa herë se secili duhet të ecë me këmbët e veta.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: