TIRANË

Kreu i PD-së Lulzim Basha nuk ka deklaruar se si do të paraqitet në zgjedhje Partia Demokratike me koalicion apo listë të përbashkët me aleatët por theksoi se asnjë formulë nuk e shpëton kryeministrin Edi Rama nga ndëshkimi popullor.

“Taktikat elektorale janë taktika elektorale. Asnjë formulë nuk e shpëton këtë njeri dhe bandën e tij ndaj ndëshkimit popullor. Vëmendja jonë sot është tek një dramë që po paraqitet ditë pas dite. Kjo që po ndodh sot nuk pret deri më 25 prill, po ndodh sot”, deklaroi Basha.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb