Ajo është një nga këngëtaret shqiptare me famë botërore, por që është shumë aktive edhe në rrjetet sociale.

Bëhet fjalë për Dua Lipën e cila së fundi ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram”, ku shfaqet e shtirë dhe tregon të pasmet e saj.
dualipa2
Veshur me një komplet ngjyrë portokalli, Dua duket e mrekullueshme.
k-6-2

Etiketa: