TIRANË

Deputetja e PD-së Jorida Tabaku deklaron se kryeministri Edi Rama ka lajmëruar diskutimin për rihapjen e basteve.

Tabaku ironizon Ramën, teksa shkruan në “Twitter’ se si do ia justifikojë të tijve ndryshimin e mendjes, Po shqiptarëve që në tetor 2018 u tha se gjithë pronarët e basteve qenë kriminelë?

“Njeriu që citonte Kuranin për të këqijat e basteve ka lajmëruar diskutimin për rihapjen e tyre. Jam kurioze te di si do ia justifikoje të tijve ndryshimin e mendjes?! Po shqiptarëve që në tetor 2018 u tha se gjithë pronarët e basteve qenë kriminelë?! Çka ndryshuar nga dje?! 🧐”, shkruan Tabaku.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb