Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka komentuar foton me Ilir Metën këtë mbrëmje.

Duket se dy politikanët kaluan një darkë së bashku në takim jozyrtar.

Si gjithmonë, Haradinaj nuk ndahet nga komentet patriotike duke shkruar: ”Sot së bashku.Për jetë e mot Shqiptarë!”.

Ish-kryeministri kosovar dhe presidenti shqiptar njihen për marrëdhëniet e mira mes tyre.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb