Meritoni mori një surprizë shumë të bukur në spektaklin e së martës të Big Brother VIP, pasi në shtëpi është futur Ilnisa.

Ndërsa Ledioni i tha që duhet të lërë shtëpinë dhe të shkojë te dera e kuqe, Juli nuk i kurseu batutat.

“A e kemi thënë që ti del para të gjithëve”, kaq ka mjaftuar që banorët të qeshurin, ndërsa ai drejtohet drejt dhomës ku e priste surpriza.

Pasi u takuam ata shpërthyen në lot nga emocionet.

“Ky rrugëtim na dha dhuratën më të bukur, na dha njëri-tjetrin. Por ky udhëtim do të të kthejë si fitues. Mos më hajde në shtëpi pa fitore”, i tha ajo.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: