Recete nga znj Eneida
Përbërësit

500 gr spinaq
3 qepë të njoma
3 patate mesatare
2 thelpinj hudhra
Një tufë kopër
150 gr salcë kosi
6 vezë
100 gr djathë kaçkavall
Kripë/Piper të zi
Vaj ulliri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb