SHBA

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar në një shkollë të lartë në Newport News, Virginia. Dy persona janë qëlluar kurse dy të tjerë u plagosën. Një i pestë gjithashtu u dërgua në spital.

Autori dyshohet se i njihte viktimat dhe gjithçka nisi si një konflikt.

Më pas nxënësit u evakuan dhe u dërguan menjëherë te fushat e tenisit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb