TIRANA

40-vjeçari Besim Grosha i cili tentoi të vetëdigjet gjatë faljes së Bajramit rezulton me probleme mendore.

Gazetarja Dorjana Bezat raporton për BalkanWeb se Grosha është i pajisur me kartele mjekësorë nga spitali Nr.5.

Pas arrestimit ai i është dorëzuar spitalit për trajtim mjekësor. Grosha është banues në Tiranë, në zonën e Freskut.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb