KUKES- Një 44-vjeçar në Kukës ka tentuar t’i japë fund jetës së tij, por i ka vënë zjarrin banesës së tij. Ngjarja në fjalë ndodhi në fshatin Novosej.

Burime zyrtare nga policia bënë me dije se shtetasi me inicialet P.D., tentoi t’i japë fund jetës në mënyrë brutale. 44-vjeçari njihet si person me të meta mendore, ndërsa ai i vuri zjarrin banesës me qëllim të vrasë veten.

Mësohet se 44-vjeçari ka pësuar dëmtime për shkak të djegies.
(ed.me/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: