Beyonce bëri një ndryshim të madh në pamjen e saj, duke i lyer flokët bionde. Ylli është e adhuruara e Donatella Versace, diçka që e ka theksuar edhe vetë stilistja në postimin që ka bërë përmes Instagramit.

68-vjeçarja italiane ngarkoi foto të yllit të pop-it tashmë bjonde me një krijim të argjendtë Versace. Beyonse pozon duke buzëqeshur me fustanin e saj të gjatë dhe dorezat e njëjta.

Dizajneri e ka idhulluar atë me një shfaqje të rrallë entuziazmi, duke shkruar: “ Beyonce, ti je një vizion në Versace. Ti je unike. Një dhe i vetëm, numri një!! Mezi pres të shoh filmin e turneut “Rilindja”.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb