Kombëtarja e Shqipërisë do të luajë një tjetër miqësore gjatë muajit mars. Përveç përballjes me Sllovenisë, e cila ishte vendosur më parë për t’u luajtur në datën 30 të këtij muaji, përfaqësuesja kuqezi do të zbresë në fushë tre ditë më parë për të luajtur kundër San Marinos.

San Maeino
San Maeino

Konfirmimi ka ardhur nga federata e këtij vendi, me anë të një njoftimi në adresën zyrtare në internet. Në këto sfida, tekniku Edi Reja do të ketë mundësinë të provojë shumë lojtarë, që nga ana e tyre do t;iu jepet shansi për të treguar veten. Po ashtu, këto miqësore të marsit mund të sjellin risi në kombëtaren e Shqipërisë.
(balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb