Një ngjarje e rëndë është shënuar në SHBA. Mediat atje bëjnë me dije se tre fëmijë dhe një grua e plagosur rëndë janë gjetur brenda apartamentit të tyre në Kaliforni.

Deri më tani po ngjarja e rëndë po hetohet si vrasje-vetëvrasje e mundshme.

Zbulimi u bë në rezidencën Le Grand kur policia u thirr për një kontroll mirëqenie për banorët që nuk dukeshin prej ditësh, raporton Yourcentravelly.

Ndërkohë që ndër të tjera bëhet me dije se fëmijët ishin të gjithë nën moshën 8 vjeç dhe autoritetet ende nuk kanë komentuar mbi mënyrën e vrasjeve.

Gruaja dukej se kishte plagë të vetë-shkaktuara, thanë autoritetet, dhe është dërguar në spital për trajtim.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: