Tre ditë më parë plagosi më armë zjarri dy bashkëkombas dhe një italian, ndërsa këtë të enjte policia italiane ka arrestuar shqiptarin, Artur Haxhiu.

Artur Haxhiu ishte i shpallur në kërkim nga policia italiane, por u arrestua diten e sotme.

Ndërkohë njëri prej shqiptarëve të plagosur është 30-vjeç dhe ka marrë një plumb në kokë, ndërsa ndodhet në gjendje të rëndë.

Sipas mediave italiane ngjarja ka ndodhur në një resort në bregdet, por ditën e sotme është arrestuar autori.

Te Plagour

 

22

Itali

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: