Një zjarr ka rënë këtë pasdite në Dukat të Vlorës.

“BalkanWeb” sjell pamje nga vendngjarja, ku shihet se tymi dhe flaka kanë mbuluar kodrat e Dukatit, duke djegur sipërfaqe me pisha e shkurre.

Ndërkohë, është e vështirë ndërhyrja e zjarrfikëseve, për shkak të terrenit të vështirë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: