Një 52-vjeçar ka humbur jetën pasi është aksidentuar në minierën e Bulqizës dhe për pasojë ka humbur jetën. Sipas policisë viktimë ka mbetur shtetasi K.L.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të  ngjarjes

Njoftimi i policisë: 

Në një subjekt minerar në Bulqizë, dyshohet se gjatë punës, është aksidentuar shtetasi K.L., 52 vjeç, i cili si pasojë e dëmtimeve të marra ka humbur jetën. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të  ngjarjes.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: