Ajo është një ndër gazetaret më të bukura dhe sexy, gjë që vihet shumë në pah në një terren mashkullor siç është futbolli. Po flasim për Ilda Bejlerin, gazetaren që zë shpesh vëmendjenn e mediave rozë.

Dhe këtë herë interesimi është me vend, pasi pak ditë më parë Ilda u fotografua nga “DuaLajm.com” me deputetin e PD-së, Klevis Balliu duke dalë nga ambientet e një prej restoranteve në Tiranë.

Ndërsa në media nisën aludimet për një lidhje të mundshme mes tyre, Ilda ka vendosur të sqarojë gjithçka.
b3831d9a67c656b2ca882a341f893ed6-1
20472098_135418163718753_283345587_n-341x220

klevis-620x350
E ftuar në “Pop Culture” , emisionin e Top Channel, bukuroshja e sportit është shprehur se ajo dhe Klevisi janë shumë miq: “Unë Klevisin e kam mik. Besoj që mund të hamë darkë me miqtë…”, – tha ajo duke qeshur kur i treguan fotot

qeshur, pasi pa edhe fotot që ishin postuar në portale.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb