Një 40-vjeçar ka rënë në prangat e policisë, pasi u kap me armë zjarri dhe lëndë narkotike në banesë.

Burime zyrtare nga policia bënë me dije se pas hekurave ra shtetasi Olsi Emini.

Në banesën e këtij të fundit u gjet 1 armë zjarri tip automatik me një krehër me 25 fishekë, si edhe një sasi me lëndë të dyshuar narkotike kanabis, të cilat u sekuestruan në cilësinë e provës materiale.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: