Policia Vendore e Shkodrës ka ndaluar katër shtetas si dhe ka sekuestruar një sasi lëndësh narkotike kanabis sattiva.

Burime zyrtare bënë me dije për BalkanWeb se efektivët kanë sekuestruar afro 30 kilogramë sasi droge si dhe një arme zjarri.

Mësohet se personat e arrestuar janë ndaluar në fshatin Grudë Fushë në Malësinë e Madhe. Ato po tentonin të trafikonin sasinë e drogës, por janë zbuluar nga policia dukë bërë arrestimin e tyre.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb