Në fillim të kësaj vere në mediat online qarkulloi lajmi se Aleksandër Gjoka ishte dërguar me urgjencë në spital, pasi ishte ndjerë keq në skenë teksa ndodhej në një koncert në Berat.

Artisti ishte i ftuar këtë të diel në “Dola te Ola”, dhe ndër të tjera foli edhe për lajmet që kanë qarkulluar herë pas here në mediat sociale për të.

Aleksandër Gjoka u ndal te ngjarja e ndodhur në Berat në fillim të muajit korrik. Ai sqaroi se ishte thjesht diçka e vogël, ku artisti nuk ishte ndjerë mirë pasi kishte patur luhatje tensioni. “Nuk ndodhur asgjë e madhe”, u shpreh ai, duke shtuar se nuk ishte e

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb