Tifozët u befasuan jo pak kur nuk panë Andre Onana në formacion për sfidën kundër Serbisë.

Një burim nga federata e Kamerunit bëri me dije se portieri i Inter është përjashtuar vetëm pak minuta përpara startit të ndeshjes pas një përplasje të fortë me trajnerin:

“Onana është jashtë grupit, na e komplikoi pak jetën”. Ndaj Serbisë Kameruni zbriti në fushë me portierin Denis Epassy i cili pësoi tre gola.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: