Sot ka festë në familjen Meta. Vajza e vogël e presidentit Ilir Meta, Era, ka ditëlindjen. Ka qenë kreu i shtetit që i ka uruar ditëlindjes vajzës së tij.

“Edhe 100 pranvera të reja për Erën! ❤️”, shkruan Meta.

Po ashtu Meta ka postuar edhe dy foto me të bijën, ku shfaqen të dy mes borës, të përqafuar dhe të buzëqeshur.

  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb