Kryebashkiaku Erion Veliaj ka publikuar një foto nga lart të Air Albania, atje ku po luhet ndeshja Feyenord-Roma.

Në pamjet magjike shihet stadiumi shqiptar, ku janë mbledhur tifozët e dy skuadrave, por dhe ata shqiptarë.

284124449 556301215865050 3448051175619410805 N
284124449 556301215865050 3448051175619410805 N

Kujtojmë se në kuadër të kësaj dite ishte organizuar disa aktivitete nga bashkia e Tiranës.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb