Kryebashkiaku Erion Veliaj ka uruar 30-vjetorin e themelimit të FRESSH.

Përmes një postimi në rrjete sociale, Veliaj fton të rinjtë dhe të rejat që ta kthejnë në një përvjetor për t’u mbajtur mend në vitin e Tiranës Kryeqytet Europian të Rinisë.

“Gëzuar 30-vjetorin FRESSH!
Le ta kthejmë në një përvjetor për t’u mbajtur mend në vitin e Tiranës Kryeqytet Europian të Rinisë.
Jeni më të mirët”, deklaroi Veliaj.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: