Nuk ndodh shpesh që personazhet e njohur ti shprehin dashurinë njëri-tjetrit publikisht. Por nuk ka ndodhur e njëjta gjë me regjisoren Vera Grabocka e cila i ka shprehur publikisht dashurinë e saj bashkëshortit, aktorit Timo Flloko.
-640-0-5af58a6716915
Timo Flloko mbajti dy ditë më parë një mbrëmje për promovimin e librit të tij më të ri “Kërcim në bosh” ku ishin të ftuar shumë VIP-a.

Dy foto nga ajo natë i ka postuar Vera në Instagramin e saj dhe si rrallëherë i ka shprehur dashurinë bashkëshortit.

“Të dua”, shkruan regjisorja krah fotove shoqëruar me një zemër të kuqe.
-640-0-5af58a6944ba9
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb