Dua Lipa është këngëtarja shqiptare që po gëzon famë ndërkombëtare.

Dy ditë më parë, këngëtarja ka publikuar projektin e saj më të ri me titull “Electricity”, një bashkëpunim me Mark Ronson dhe Diplo, ndërsa e sollën të shoqëruar edhe me videoklip.

Suksesi i kësaj kënge është parë që në orët e para të publikimit, ku kënga ka marrë afro 4 milionë klikime në YouTube.

Në rrjetet sociale, Dua ka bërë të ditur që kënga kryeson edhe në “iTunes”, dhe për këtë ka falenderuar fansat për mbështetjen.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: