GJERMANI

19 vjeçarja me origjinë shqiptare dhe mjaft e talentuar, Erda Havalli ka impresionuar jurinë e ‘The Voice of Germany’ spektakli i cili po zhvillohet momentalisht në Gjermani ku i dedikohet zhanrit ‘rap’.

E talentuara i habiti të gjithë me performancën e saj të zjarrtë dhe me super atmosferë gjatë audicioneve ku performoi para dy artistëve gjeraman këngën shqiptare hit të Noizyt dhe Loredanës “Heart Attack”.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb