Bashkia Tiranë është mbuluar e gjitha me flamurin e Kosovës. Ky veprim u bë në nder të përvjetorit të 14-të shpalljes së Pavarësisë së Kosovës.

Kryebashkiaku Erion Veliaj ka publikuar pamjet fantastike ku Bashkia mbulohet nga flamuri gjigant i Kosovës. “Dashni nga Tirana”, shkruan Veliaj.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb