Recete nga znj Eneida
Përbërësit

2-3 peta të thara
1 vezë
1 gotë qumësht
2 lugë gjalpë
2 lugë vaj ulliri
1 lugë miell
1 lugë pluhur pjekës
Kripë/piper
Majdanoz/kopër
Pak djathë të bardhë

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: