Recete nga znj Eneida
Përbërësit

Për brumin e byrekut:
500 gr miell
Rreth 300 ml ujë
Pak kripë
1 lugë uthull

Për mbushjen:
2 presh mesatarë
500 gr mëlçi
200 gr oriz
Nenexhik
Kripë
Piper të zi
Vaj ulliri
1 vezë
50 ml qumësht

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb