Ish-ministri dhe deputeti i Partisë Socialiste Damian Gjiknuri, me sa duket e ka marrë seriozisht stërvitjen dhe të qenit në formë, teksa së fundmi ka shkaktuar një tjetër ‘tërmet’, por kësaj radhe jo në zgjedhje.

Pas mbarimit të fushatës, Gjiknuri i është përkushtuar palestrës, ndërsa boksi duket se është disiplina që e tërheq më shumë.

Në një video të publikuar së fundmi, Gjiknuri shihet teksa grushton një thes boksi, shumë i përqendruar në atë që po bën. Vallë për çfarë po bëhet gati ish-ministri?

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb