Ky është momenti i tmerrshëm kur një valë deti “monstër” e shkaktuar nga stuhia Dudley u përplas në dritaret e një tragetit, duke i detyruar pasagjerët të vrapojnë dhe largohen për të mos rrezikuar jetën.

Pamjet tronditëse të filmuara në një traget në Hamburg, Gjermani, tregojnë pasagjerët duke u përplasur nga një vorbullë e fuqishme teksa stuhia Dudley goditi vendin.

Në një moment, një valë masive përplasi dritaret e përparme të varkës, duke goditur një pasagjer dhe duke përmbytur të gjithë kabinën.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: