TIRANË

Atmosfera në “Air Albania Stadium”, në impiantin e ri në kryeqytet është fantastike. Me flamuj kuqezi, mbi 21 mijë tifozë po dhurojnë një atmosferë elektrizuese, gati për inaugurimin zyrtar, gati për të mirëpritur kampionët e botës, gati për ti dhënë djemve të Edi Rejas më shumë besim se në futboll asgjë nuk është e pamundur.

Përtej tifozëve që janë thjeshtë të mrekullueshëm, jo gjithçka po shkon në mënyrë perfektë në stadiumin e ri kombëtarë. Hidratuesit, që duhet të lagnin terrenin përpara ndeshjes, nuk kanë funksionuar si duhet, teksa disa prej tyre janë kthyer nga tifozët duke i bërë qullë.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb