Ka nga ata që këndojnë teksa bëjnë dush, ka dhe nga ata që kërcejnë në kuzhinë. Por nëse pastaj në një koreografi papritur merr pjesë edhe një qen, suksesi është i padiskutueshëm.

Kështu Wendy Berenguer, një grua që jeton në Naples, Florida, ka vendosur të filmojë qenin e saj me emrin Bailey, teksa e ndiqte zonjën e shtëpisë në një kërcim regaton.


Kafsha, që në fillim të filmimit kërcen me kurriz, kur e kupton që po e filmojnë, xhiron në drejtim të kameras dhe vazhdon shown.
Video e postuar në rrjetin sociale është bërë në pak kohë virale.


(da.xha/BalkanWeb)


Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: