Artistja londineze Emma Allen ka gjetur një mënyrë fantastike që të shpjegojë ciklin e jetës. Duke pikturuar fytyrën ajo ka treguar etapat jetësore nga lindja, vdekja dhe ringjallja, kjo e fundit sipas këndvështrimit të saj. Ndiqni etapat jetësore në 1 minutë në këtë video!

(er.cu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb