PËRRENJAS

BalkanWeb siguron pamjet nga gropa me ujë ku 13- vjeçari u mbyt në Përrenjas. Në vendngjarje është dhe Policia e cila po heton për shkaqet e ngjarjes.

Deri tani dihet që 13- vjeçari jetonte në fshatin Katjel dhe ngjarja ka qenë aksidentale sipas Policisë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb