“BalkanWeb” ka siguruar momentin kur policia arreston të riun në Vlorë, që kërcënoi familjarët e tij.

Siç shihet në video, forca të shumta policore dhe të FNSH ndërhyjnë dhe kapin të riun, duke e futur në furgonin e policisë për ta transportuar në komisariat.

I riu ishte mbyllur në banesën e tij dhe kërcënonte familjarët se do të shpërthente bombolën e gazit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb