Recete nga znj Eneida
Përbërësit

200 gr makarona
3 lugë salcë tartufi
100 ml pana
2 lugë gjalpë
Kripë/Piper i zi
Vaj ulliri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: