Recete nga znj Eneida
Përbërësit

400 gr qiqra
250 gr makarona
650 ml lëng mishi
1 qepë
2 thelpinj hudhra
2 lugë salcë domatesh koncentrat
1 lugë tahini
Majdanoz
Kripë
Vaj ulliri
Piper të zi

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: