Olta Gixhari do bëhet sërish mami i një djali. Së fundmi ajo organizoi festën për të zbuluar gjininë e fëmijës që pret, ku kishte ftuar miq të shumtë, ku shumë prej tyre janë dhe figura publike. Në një video të publikuar nga Olta, një një moment shprehet se ka qejf të jetë gocë, por iu plotësua dëshira e të birit Amar, i cili kërkonte me shumë qejf një vëlla dhe jo motër.

“Ju plotësua dëshira Amarit. Faleminderit Zot për gjënë më të shtrenjtë që më ka dhënë: Familjen! Faleminderit dhe miqve të zemrës që e bënë këtë ditë akoma më speciale”, shkruan Olta.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb