Në një ndeshje miqësore në Brazil mes “Miqve dhe Tites” dhe “Miqve të Kariles” ka ndodhur një episod shumë i veçantë dhe mjaft interesant në të njëjtën kohë.

Ish-futbollisti i disa skuadrave si në Europë ashtu edhe në Brazil, Denilson, i cili ka luajtur për Betis, San Paolo e Flamengo, në një moment gjatë lojës u sinjalizua për pozicion jashtë lojë nga gjyqtarja e katërt. Denilson i irrituar u afrua drejt gjyqtares së katërt duke i ‘dedikuar’ një zemër, e cila nuk i pëlqeu aspak anësores që e raportoi.

Gjyqtari kryesor, që rastisi në të njëjtën kohë të ishte femër, e kërcënoi e nevrikosur Denilson për gjestin e bërë.

Ky veprim nuk u pëlqye aspak edhe në rrjetet sociale duke marrë shume komente negative për ish-futbollistin.

(e.k/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb