Kryeministri Edi Rama është takuar me disa vajza dhe gra nga Kosova që kanë mbërritur në Vlorë sot me rastin e 109-vjetorit të shpalljes së Pavarësisë dhe Ditës së Flamurit.

Nuk kanë munguar fotot teksa ky moment është fiksuar dhe nga kamerat.

“Pranë Shtëpisë së Flamurit me çikat e Kosovës që kanë zbritur sot në Vlorë🇦🇱❤️🇽🇰”, shkruan Rama.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: